Zamówienia poniżej progów ustawy Prawo zamówień publicznych przez internet!

0Shares

Sklep internetowy dla administracji publicznej – zarejestruj się i zacznij sprzedawać przez eKatalogi!

Za pośrednictwem eKatalogów wykonawcy mogą pozyskać nowych klientów wśród administracji publicznej. By to zrobić, przedsiębiorca musi zarejestrować się na platformie i przedstawić swoją ofertę na produkty bądź usługi. Możliwości sprzedaży jest wiele, na eKatalogach są kategorie takie, jak artykuły i meble biurowe, drobny sprzęt AGD, żywność i napoje, odzież, usługi doradcze, komputerowe, prawnicze. Pełen wykaz dostępny jest na stronie https://www.ekatalogi.uzp.gov.pl/ecat/um/default#/dm/list

Szukasz klientów? Chcesz, by twoja firma zarabiała więcej? Zarejestruj się na Platformie eKatalogi!

Platforma jest narzędziem bezpłatnym, ani zamawiający ani wykonawcy nie ponoszą żadnych kosztów za zrealizowane na eKatalogach transakcje. Zaletą eKatalogów jest to, że całość procedury udzielenia zamówienia publicznego ma miejsce na platformie – od zapoznania się z dostępnymi artykułami, przez porównanie ofert, do automatycznego wygenerowania raportu z postępowania.

Zarejestruj się na Platformie eKatalogi!

Zachęcamy do skorzystania z wersji demonstracyjnej i szkoleniowej eKatalogów. Na stronie demo.ekatalogi.uzp.gov.pl przejść można całą procedurę kupna bądź sprzedaży bez żadnych zobowiązań po to, by zapoznać się w pełni z możliwościami, jakie daje to narzędzie. Dodatkową ilustracją pokazującą funkcjonalności Platformy jest film instruktażowy - https://www.youtube.com/watch?v=h-YDfTdGDrE

Wejdź na rynek wart 37 mld złotych dzięki Platformie eKatalogi! Zaprezentuj swoje produkty bądź usługi na Platformie eKatalogi – kupujący już tam czekają!

W 2017 roku rynek zamówień publicznych poniżej progów stosowania ustawy prawo zamówień publicznych wyniósł ponad 37 miliardów złotych. Jedną z dróg skorzystania z tych środków jest sprzedaż usług i produktów przez przedsiębiorców za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Katalogów Produktów eKatalogi. Aktualnie na Platformie zarejestrowanych jest 450 zamawiających, w tym np. urzędy miast i gmin, uczelnie, urzędy wojewódzkie i marszałkowskie, jednostki policji i straży pożarnej.

Więcej na ekatalogi.uzp.gov.pl

Advertisment Banner Image Placeholder