Skyworth przedstawia przyszłość inteligentnego życia na targach CES 2019

0Shares

LAS VEGAS, 9 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ - Firma Skyworth, wiodący chiński producent telewizorów, sprzętu audio-wideo i artykułów gospodarstwa domowego, zaprezentowała nowe, innowacyjne rozwiązania w sektorze inteligentnego domu w trakcie targów CES 2019, które rozpoczęły się w Las Vegas 8 stycznia.

W strefie systemów technologicznych inteligentnego życia w południowej sali centrum konferencyjnego w Las Vegas firma Skyworth zaprezentowała publiczności sposoby obsługi szerokiej gamy urządzeń domowych, w tym pralek, lodówek, filtrów powietrza i wody, klimatyzatorów, elektrycznych zasłon i rolet, oświetlenia, okapów, a także elektrycznych wiatraków i nawilżaczy powietrza za pomocą zawsze włączonego telewizora Skyworth ze sztuczną inteligencją w połączeniu ze smartfonami. Współpraca i płynne przełączanie między telewizorem Skyworth a smartfonami użytkowników były źródłem nowych, ekscytujących wrażeń dla klientów.

Firma zademonstrowała także skupione na użytkowniku, spersonalizowane i dostosowane usługi, w tym natychmiastowego włączania, wyłączania i przełączania świateł w domu, dostosowywania temperatury pokojowej w klimatyzatorach do odpowiedniego poziomu, a także ustawiania czasu automatycznego otwierania i zasuwania zasłon lub włączania i wyłączania nawilżacza powietrza zgodnie z wymaganiami tuż po tym, jak odcisk palca wybranego członka rodziny zostanie zidentyfikowany przez inteligentny zamek w drzwiach.

Firma Skyworth, od dawna zajmująca pozycję wiodącego producenta urządzeń multimedialnych, kolorowych telewizorów i zestawów telewizyjnych, ogłosiła wdrożenie strategii inteligentnego domu w 2015 r. Na początku roku 2018 Skyworth i Baidu nawiązały współpracę strategiczną, w ramach której system Coocaa firmy Skyworth jest w pełni zintegrowany z systemem DuerOS Baidu. Współpraca zakłada wspólne opracowywanie technologii, treści, danych i działań.

Firma Skyworth nadal realizuje strategię ekspansji globalnej poprzez złożone, inteligentne produkty, a przy tym tworzy dla siebie miejsce w branży dużych danych, sztucznej inteligencji, nowych czujników i biometryki. Biorąc pod uwagę wsparcie instytutu badań nad systemami inteligentnymi Intelligent System Technology Research Institute firmy, Skyworth skupia się na rekrutacji i kształceniu utalentowanych pracowników oraz koordynowaniu badań w zakresie technologii stojących za systemami inteligentnego życia, w tym w inteligentnych domach i miastach. Poza tym firma poświęca także uwagę technologiom strukturalnym, funkcjonalnym i tzw. system-on-a-chip wykorzystywanym w inteligentnych pojazdach. Firma założyła także centrum Skyworth Intelligent System Experience Center, którego celem jest pełnienie roli przywódczej u progu nowej epoki definiowanej przez domy, pojazdy, społeczności i miasta na bazie inteligentnych technologii.

Dnia 7 stycznia, w przeddzień rozpoczęcia targów CES 2019, firma Skyworth przeprowadziła premierę w Caesars Palace Las Vegas. W trakcie wydarzenia firma ogłosiła strategię ekspansji międzynarodowej opierającą się o wprowadzenie luksusowych marek na rynki międzynarodowe oraz wdrożenie globalnych rozwiązań łańcucha dostaw.

W przyszłości Skyworth planuje skupiać się na rozwijaniu technologii AIoT, a zasoby firmy zostaną udostępnione w ramach dzielenia się wiedzą na temat systemów inteligentnych. Ze wsparciem ze strony globalnego łańcucha dostaw firma Skyworth da użytkownikom dostęp do lepszych doświadczeń z bardziej inteligentnymi sprzętami domowymi.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/806132/SKYWORTH_booth.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/806133/SKYWORTH_intelligent_living.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/806134/SKYWORTH_oled_tv.jpg

Źródło: Skyworth

KONTAKT:

pan Liang

tel. +86-139-2515-2466

Advertisment Banner Image Placeholder