Jeep Renegade zdobywcą tytułu „SUV Urbain de l’Année”

0Shares

Nowy Jeep® Renegade, wprowadzony na rynek w ubiegłym roku, zdobył tytuł „SUV Crossover Urbain de l’Année” (Miejski SUV Crossover Roku) przyznawany przez czytelników specjalistycznego francuskiego magazynu „SUV Crossover”, wydawanego przez Éditions Lariviere.

„Obecny od wielu lat w segmencie miejskich SUV-ów, Jeep Renegade przeszedł ostatnio restyling zarówno, jeśli chodzi o estetykę, jak i wyposażenie i technologię, dzięki czemu uplasował się na szczycie swojego segmentu. Powrót ten docenili nasi czytelnicy, którzy nie pozostali obojętni na urok i jakość techniczną tego modelu Jeepa" – powiedział Julien Renavand, redaktor naczelny magazynu.

Szeroka gama jednostek napędowych i wersji dostępnych dla modelu Renegade zachwyca francuskich klientów, a model ten jest najlepiej sprzedawanym Jeepem we Francji od momentu swojej premiery w 2014 roku. Wprowadzenie nowych, wydajnych silników turbo benzynowych, trzycylindrowego silnika o pojemności 1.0 i mocy 120 KM oraz czterocylindrowego silnika 1.3 o mocy 150 KM lub 180 KM potwierdza, że Renegade stanowi ciekawą ofertę, tak pod względem technologii, jak i nowego wyposażenia.

Zaprezentowany po raz pierwszy na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, nowy, hybrydowy Jeep Renegade plug-in (PHEV) jest zapowiedzią bliskiej przyszłości SUV-a Jeepa. Dzięki wyróżniającym go cechom, Renegade będzie mógł ponownie potwierdzić swoje ogromne zalety, spełniając nowe potrzeby związane z mobilnością, które, szczególnie w miastach, stawiają na rozwiązania mające na celu ochronę środowiska.

Advertisment Banner Image Placeholder